Pola

Zanim zadzwonisz i napiszesz przeczytaj uważnie całe ogłoszenie.
Pola to piękna suczka w typie mini goldena. Jest do kolana i waży ok. 20kg. Ma 6 lat. Jest wysterylizowana. Szuka swojego domu na zawsze. Doświadczonego domu, który wie jak opiekować się i pracować z psem lękliwym.
Pola to pies z bagażem złych doświadczeń. Wiele lat była bezdomna, rodziła z każdą cieczką, musiała walczyć o przetrwanie. Nie podchodziła nawet do osoby, która ją dokarmiała. Nie zaznała dotyku ludzkiej ręki przez wiele lat, aktualnie uczy się tego od nowa. Nie rozumiała, że to dla jej dobra i z domu tymczasowego uciekła po 10 dniach, w stresie pokonała górą dwa ogrodzenia, udało się ją odnaleźć po 1.5 miesiąca, bardzo chudą z anemią i masą kleszczy! Aktualnie otworzyła się do opiekunki z DT, chętnie chodzi na spacery, w domu jest bardzo grzeczna, nie niszczy, nie brudzi. Na spacerze zdarza się, że wpada w panikę, bo czegoś się wystraszy, trzeba ją wtedy uspokajać, bo próbuje się wyrywać ze smyczy. Dziecku, które jest świadome jak zachować się przy niej, zaufała i polubiła, przychodzi do niego na głaski i chce dawać buziaki. Jednak stresują ją głośne zabawy dzieci, wtedy szuka bezpiecznego miejsca. Pola panicznie boi się mężczyzn, więc nowy dom musi być świadomy i gotowy na pracę z behawiorystą. Pola aktualnie mieszka na wsi, nie ma tu wielu bodźców, centrum miasta będzie ją stresować, musi zamieszkać w spokojnej okolicy. Na początku na widok obcej osoby na spacerze chowała się w najbliższe krzaki. Teraz ignoruje takie osoby jeśli nie zwracają na nią uwagi, rowerzystów obszczekuje!
Pola jest piękną suczką. Jak się otworzy pokazuje swój wspaniały i łagodny charakter. Do obcej osoby nie podejdzie, z nowego miejsca może próbować uciekać, może ze stresu zacząć coś niszczyć. To wszystko dopóki nie poczuje się bezpiecznie i dopóki nie zaufa. Okres adaptacji może trwać kilka dni, a może trwać kilka tygodni lub miesięcy. Wierzę, że znajdzie się odpowiednia osoba, która będzie chciała uratować skrzywdzoną duszę Poli żeby dostać w zamian jej kochające ❤️.
Pola doskonale dogaduje się z pieskami, najlepszy byłby dla niej dom z psem, którego będzie mogła naśladować. Stosunek do kotów nieznany.
Pola przebywa w okolicy Mińska Mazowieckiego. Niezbędne jest kilka spotkań w DT oraz w potencjalnym DS żeby zminimalizować stres i ryzyko ucieczki, dlatego szukamy domu tylko z okolicy. Nawet jeśli ktoś z Zakopanego i chce do niej przyjechać na spotkania to ja z nią nie dojadę tak daleko. Najlepiej dom bez mężczyzn i małych dzieci. Preferowany blok, gdyż nie może przebywać bez opieki na podwórku.
Obowiązuje procedura adopcyjna oraz umowa.
Kontakt: 791706379
Wirtualna miseczka

Mamy pod swoją opieką kilkadziesiąt psiaków, które codzienne potrzebują pokarmu.
Kup cegiełkę i karm je razem z nami !

1 cegiełka= 5 zł
Zostań domem tymczasowym

Zaproś pod swój dach naszego podopiecznego. Ty dasz mu ciepły kąt do czasu znalezienia tego jedynego,
wyśnionego domu stałego, a on da Tobie morze miłości.

Jesteś zdecydowany?

Przekaż datek przez Facebook

Nasze bezdomniaki codzienne potrzebują wsparcia.
Stwórz zbiórkę przez stronę Facebooka i wspieraj je razem z nami !

1. Kliknij w przycisk lub ten link
2. Na Facebook przycisk rozpocznij (o tutaj: http://prntscr.com/l04ol6)
3. Znajdź organizację non-profit Zwierzoluby z Siedlec(zobacz: http://prntscr.com/l04pb9)
4. Wpisz kwotę, którą chciałbyś zebrać. Kliknij przycisk Dalej –> Utwórz i Gotowe!

Zostań ZWIERZOLUBEM

Pracy jest ogrom, a nas jest wciąż za mało.
Masz chęci i możliwości do pomocy? Zostań ZWIERZOLUBEM